Czy mój chłopak był tylko zauroczony?

czy moj chlopak byl tylko zauroczony ? juz nie chce ze mna spedzac tyle czasu co kiedys, juz nie mowi ze kocha,ostatnio wybral kolegow zamiast mnie,ostaio komus powiedzial ze mnie kocha ale to juz nie jest to co kiedys,gdy ja sie zapytalam czy chce ze mna byc odpoiedzial ze tak.Tylko ze to ja staram sie bardziej,jest coraz bardziej obojetny,ale mimo to pisze i dzwoni codziennie gdy sie nie widzimy,pyta co u mnie niby sie intersuje ja Go strasznie kocham i nie wyobrazam sobie konca tego zwiazku

zamiast zastanawiac sie nad zachowaniem chlopaka lepiej przyjrzec sie wlasnym potrzebom, mechanizmom zachowania ...odpowiedz na portalu nic nie zmieni, polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza