Paniczny strach przed śmiercią

Witam, Mój zaczęła się dwa tygodnie temu. Na początku byłam przygnębiona bez powodu. Teraz odczuwam paniczny strach przed śmiercią. Boję się, co będzie po życiu, czy istnieje miejsce, w którym znowu się spotkamy? Nie wiem, co robić, kogo się poradzić. Dodam, że jestem nastolatką. Mam przed sobą całe życie, jednak ten strach utrudnia mi normalne funkcjonowanie. Mam nadzieję, że istnieje ktoś, kto mógłby mi skutecznie pomóc. Z góry dziękuję, i pozdrawiam.

dobrze jest przyjrzec sie wlasnym potrzebom, mechanizmom zachowania ...odpowiedz na portalu nic nie zmieni, polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza