Bezsenność związana z uzależnieniem od leków

moja bezsennosc trwa juz kilka lat.kiedys po ciezkiej chorobie byłam uzalezniona od psycotropow,teraz lykam ziołowe leki ale niespie praktycznie całe noce.niemoge zasnac leze godzinami jak mi sie uda to spie po kilkanascie minut budze sie 20 razy w nocy i wstaje o swicie.w dzien wogule niespie jestem juz wykonczona,rano niemam siły na nic.rzadne cherbatki tabletki ziołowe syropy niepomagaja,nikt niejes w stanie mi uwiezyc ze niespie całe noce i jakos funkcjonuje.jestem zmeczona,prosze o pomoc

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam. Obecnie istnieją nieuzależniające leki leczące bezsenność. Warto pójść do psychiatry, on je przepisuje, jeśli istnieje taka potrzeba. Dodatkowo warto skorzystać z psychoterapii. powodzenia