Jak mogę leczyć te problemy ze snem?

Witam ,odnkilkunastu lat mam problem ze snem. Zasypiam po kilku godzinach albo budze sie kilka razy w ciagu nocy. W ciagu dnia jestem zmeczony boli mnie glowa inkestem rozdrazniony, mialem psychoterapie bralem leki dontej pory czasami biore jak juz nie moge zasnacbod kilku godzin. Przed snem mam natlok mysli ktorych nie moge powstrzymac, probowalem jogi i medytacji ,nic nie pomaga. Czy dobrze by bylo zrobic badanie polimosograficzne? Moze te nadanie by dalo wiekszy obraz problemu i innego leczenia? Dodam ze nie mam stresu w zyciu i prowadze szczesliwe i zdrowy tryb zycia. Nie pale i nie pije,uprawiam sport. Prosze o pomoc i nakierowanie mnie na ewentualne inne badanie. Jezeli badanie snu byloby pomocne to gdzie w Warszawie mozna wykonac odplatnie.

Dzień dobry, dziękuję za skorzystanie z portalu ABC Zdrowie. Proponuję kontakt z psychoterapeutą, który pomoże odkryć ukryte problemy z dzieciństwa, które powodują brak snu. Ponieważ pisze Pan o aktywności fizycznej i szczęśliwej rodzinie, czyli tak naprawdę nie ma powodów aby wystąpił brak snu. Badanie, jeżeli Pan chce je wykonać, to proszę to zrobić. Proszę nie zaniedbać wizyty z psychoterapeutą. Pozdrawiam serdecznie