Problemy ze snem u 1,5-rocznego chłopca

Witam. Moj 1,5 roczny synek ma problem od jakiegos czasu ze snem. Jezeli w ciagu dnia ma drzemke np do godz 14,30 to zasypia dopiero 21.30 oczywiscie juz od 19 meczymy sie zeby zasnal , jezeli nie poloze go w ciagu dnia to 19 juz spi ale wybudza sie ok 22 i do 1 w nocy z boku na bok sie wierci w czym tkwi problem . Nie dostaje zadnych slodyczy ani nic ciezkiego na wieczor jestem przeciwniczka.Pomocy o 4 rano wstaje do pracy i chodze wiecznie niewyspana. Pozdrawiam Ewa

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza pediatry, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.