Jakie środki na uspokojenie mogę łączyć z lekiem Bisocard?

Witam biore bisocard 2,raz dziennie, zanim skorzystam z pomocy specjalisty chcialbym na wlasna reke sprobowac rozwiazac problem. Mianowicie chodzi mi o srodki bez recepty na uspokojenie, dosc czesto miewam zmienne nastroje, nawet w trakcie dnia, od euforii po dola.W nocy nie moge zasnac, budze sie wczesnie rano i caly dzien jestem zmeczony, czuje, ze odbija sie to na pracy serca, i jakosci zycia. Jakie srodki dostepne bez recepty moge laczyc z.bisocardem.Prosze o porade. Pozdrawiam

Witam. Może spróbować Pan preparatu Kalms: 3 tabl przed snem, aby poprawić jakość snu. Jeśli objawy niepokoju pojawiają się w ciągu dnia można także wziąć 3 tabl jednorazowo w godzinach rannych. Leku nie można przyjmować dłużej niż 4 tyg. Należy odstawić go wcześniej, jeśli nie ma efektu lub zaobserwuje Pan ,że jest bardziej pobudzony niż przed rozpoczęciem terapii. Po zażyciu leku nie można prowadzić pojazdów i obsługiwać maszyn. Powoduje on senność i zaburzenia koncentracji.