Co oznacza opis EEG u 34-latka?

Dzień Dobry. Proszę o interpretację wyników. Cierpię na przewlekłe codzienne bóle głowy i zaburzenia snu od 10 lat. Badanie EEG Czynność podstawowa prawidłowo zróżnicowana przestrzennie, w odprowadzeniach ciemieniowo potylicznych utworzona z fal 8-9 Hz o amplitudzie do 30 uV. Rz obecna. W zapisie spoczynkowym obustronnie z przewagą w okolicach czołowo-przednioskroniowych i z niewielką lateralizacją na stronę lewą rejestrują się liczne grupy fal o częstości alfa o zaostrzonym rysunku, fal theta 6-7Hz i poj fal ostrych o amplitudzie do 80 uV. Kilkakrotnie zarejestrowano napadową uogólnioną synchronizację zmian HV nieznacznie nasila zmiany. FS aktywuje zmiany. Czy ww opis może powodować bóle głowy. Dziękuje za odpowiedzi.

OPIS EEG DO INTERPRETACJI Cierpię na przewlekłe codzienne bóle głowy i zaburzenia snu od 10 lat. Badanie EEG Czynność podstawowa prawidłowo zróżnicowana przestrzennie, w odprowadzeniach ciemieniowo potylicznych utworzona z fal 8-9 Hz o amplitudzie do 30 uV. Rz obecna. W zapisie spoczynkowym obustronnie z przewagą w okolicach czołowo-przednioskroniowych i z niewielką lateralizacją na stronę lewą rejestrują się liczne grupy fal o częstości alfa o zaostrzonym rysunku, fal theta 6-7Hz i poj fal ostrych o amplitudzie do 80 uV. Kilkakrotnie zarejestrowano napadową uogólnioną synchronizację zmian HV nieznacznie nasila zmiany. FS aktywuje zmiany. " Niewielkie zmiany; wrażliwość na hiperwentylację !!

Zmiany opisane w EEG , moga mieć różne tło, nawet zaburzenia elektrolitowe, inne;

Warto przeanalizować wszystkie możliwe przyczyny bólów i zawrotów głowy, łącznie z zaburzeniami nastroju, napięciem, niepokojem, obawami i stresami...;

Jaki stan ogólny? Jakie inne objawy ; do obserwacji i pełnej oceny ; Konieczna pełna konsultacja neurologiczna ; pełna ocena; wywiad i badanie ; Jaki stan ogólny i neurologiczny, jaki nastrój; Konieczne badanie , analiza dotychczas wykonanych badań ; jakie leki, inne obciążenia , Jaki rodzaj pracy i tryb życia ; inne schorzenia; Nawyki, nastrój, sen etc

Pozdrawiam i zapraszam