Brak zaufania do picia alkoholu przez partnera

Mój chlopak lubi sobie wypić, lecz od swojego ostatniego wyskoku kiedy bardzo się upił za każdym razem pyta sie mnie czy może wypić jedno piwo, raz na tydzień lub rzadziej. W jego rodzinie był problem z alkoholem dlatego bardzo się boje o niego. Ponadto na początku naszej znajomości okłamywał mnie co do tego piwa, gdy pytałam go czy pił odpowiadał ze nie a było inaczej.Wybaczyłam mu ale nadal nie ufam mu i bję sie.

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Witam, wygląda to na głębszy problem, którego doraźnie nie uda się rozwiązać. Dobrym rozwiązaniem byłoby spotkanie z terapeutą uzależnień. M.Prus