Brak zaufania w stosunku do partnera

Jestem z chlopakiem przeszlo rok. Spktykamy sie co tydzien Niby sie stara,ale ja mu nie ufam. Kiedys podo ktos wlamal mu sie na konto i pisal do dziewczyny. Rozmawialam z nim. Niby to nie byl on. Po pewnym czasie widzialam jego zdjecia na roznych portalach, zapytalam sie jego o to. Konta zostaly szybko skasowane,a on do dzisiaj sie nie przyznaje. Wypisywal tez z kolezanka,oklamal mnie,ze to nie jest prawda,po czym sie przyznal. Wiem ze to zle ale sprawdzilam i wiem ze nie pisze z nikim. Jak ufac

Witam
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam.
Czy Pani pytanie brzmi:
„jak zaufać kłamcy?”
Obawiam się, że na to jest
tylko jeden sposób - zacząć okłamywać
samą siebie, że wszystko jest w porządku.
A tak poważnie – zaufanie jest podstawą
każdego związku. Radzę więc poszukać
chłopaka, który potraktuje Panią poważnie.
Powodzenia

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza