Brak chęci do życia u 26-latka

Jak mam sobie pomuc jestem zalamany niechce mi sie zyc

Dzień dobry!

Proszę zgłosić się do psychologa i/ lub lekarza psychiatry w swojej okolicy, np. w Poradni Zdrowia Psychicznego. Jest możliwe skuteczne leczenie i odzyskanie radości z życia.
Bezpłatny anonimowy numer telefonu zaufania to 116 123.
Proszę jednak pamiętać, że rozmowa telefoniczna nie zastąpi psychoterapii ani farmakoterapii.

Pozdrawiam!

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza