Czy warto jeszcze walczyć o ten związek?

Znalazlam na chlopaka tablecie nagie fotki mlodych "kobiet" od czasu kiedy zaczelismy ze soba chodzic az do zeszlego miesiaca. Wczoraj rozmawialam z nim co te zdjecia robia na jego tablecie i po co je trzyma ? Przyznal sie do wysylania nagich zdjec sobie nawzajem razem z dziewczynami i pisal z nimi ale nigdy sie z nimi nie spotkal... nie wiem co mam myslec, te fotki sprawiaja ze czuje sie glupio we swoim ciele ze czegos mi brakuje skoro on podnieca sie zdjeciemi obcych kobiet i jeszcze prosi je by wysylaly my swoje nagie "selfie" a one to robia bo nie wiedza ze on ma dziewczyne... mam ochote z nim zerwac czuje sie oszukama bo skoro on takie cos robi za moimi plecami pod jednym dachem to co gorszego jeszcze moze zrobic? I powiedzial ze robil to zazwyczaj jak mialam "focha" albo klocilismy sie... a co jak sie znowu poklocimy? Zdradzi mnie?... przeprosil za to i pytal co moze zrobic by uratowac ten zwiazek? Nie wiem co mu powiedziec ani co powinnam zrobic.

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Postępowanie Pani Chłopaka miało prawo Panią mocno zaniepokoić by na poważnie rozważać zerwanie.
Odpowiadając na Pani pytanie..., ważne jest czy widzi Pani realną perspektywę zmiany Chłopaka?
Jak bardzo zależy Pani na tej relacji?
Czy czuła się Pani w tej relacji kochana, ważna?
Co Pani dawał/daje ta relacja?

A może by tak porozmawiać o tym z Psychologiem?, by mogła Pani zobaczyć relację z nieco innej perspektywy, co byłoby pomocne w podjęciu decyzji.

Gdyby miała Pani życzenie takiej rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Z życzeniami dla Pani pomyślności i radości,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605