Co zrobić, aby partner zrozumiał?

Witam spotykamy sie od 6 miesiecy znamy sie rok on jest mlodszy ode mnie 10 lat mieszkamy od siebie daleko i rzadko sie widujemy bardzo go kocham.Od jakiegos czasu czuje ze mnie okłamuje i zaczelam go sprawdzac okazalo sie ze pozakladal lewe konta i pisze z innymi kiedy mu to powiedziałam wyparł sie wszystkiego a czarno na bialym jest ze to jego konto i on pisał dochodzi do tego ze obwinia o to mnie zarzucil ze sie od jakiegos czasu nim nie interesuje i jak bym miala go gdzies to jego slowa.Kocham go bardzo mielismy razem duzo planow i nie chciala bym sie z nim rozstawac chciala bym by zrozumial swój blad i by cos zmienił tez myslalam o rozstaniu bo skoro tak robi to co bedzie dalej? Nie wiem ciezko mi podjąc decyzje nie wiem co mogla bym zrobic.Rozmawiałam z nim mowil ze bardzo mnie kocha mielismy plany o mieszkaniu ale jak udowodnilam mu ze wiem co zrobil jak pisal do innych kobiet to wyparł sie staierdzil ze zaczelam sie nim interesowa jak dowiedzialam sie o lewych kontach ale tak bylo jak bylo dobrze plany nawet z mama jego rozmawialam a on w ten sam dzien pisal do innej.Prosze o rade i co mogla bym zrobic by to zrozumiał.

Dzień dobry, niestety takie sytuacje nie wróżą często nic dobrego. Proszę zwrócić uwagę że takie kłamstwa burzą zaufanie i trudno budować związek kiedy zaufania nie ma. Brakuje też w Państwa relacji szczerości, Pani partner wypiera się tego że utrzymuje kontakty z innymi, pytanie czy faktycznie do Państwa relacji podchodzi poważnie. Proszę wziąć pod uwagę że stały związek nie opiera się na samych uczuciach. Warto zastanowić się czy są Państwo wstanie wspólnie stworzyć coś wartościowego, stałego i satysfakcjonującego obydwie ze stron.
Pozdrawiam A. Pacia