Czy mogę po raz kolejny zaufać partnerowi?

Moj chlopak pare razy mnie oklamal .nie umiem mu zaufac a on oskarza mnie o chorobe .w pierwsza rocznice przylapalam go na rozmowie z inna kobieta .wyparl sie i powiedzial ze pomylka .innym razem pisal w nocy smsy i wmawial mi ze mi sie snilo ...jest troche tego .teraz wyjechalismy za granice i znow przylapalam go na pisaniu z kolezanka .wiem ze kazdy z kims czasem pisze ale nie umiem mu zaufac a on twierdzi ze jestem chora

Dzień Dobry Pani,

Pani partner, zwracając się do Pani z informacją, że "jest Pani chora", daje Pani komunikat, że nie szanuje Panią.

Proszę zadać sobie pytanie, jak i czy ta relacja Pani służy...

Jeśli chciałaby Pani przegadać ten temat, zapraszam do rozmowy telefonicznej lub na Skype.

Życzę Pani mądrego zadbania o siebie,
Irena Mielnik-Madej

Witam, wyraźnie nie darzy Pani zaufaniem partnera i wątpi w to czy uda się Pani zaufać ponownie. Pani partner uważa że Pani przesadza, twierdzi że jest Pani chora. Uważa że jest za bardzo zazdrosna o niego. Warto by było aby Państwo skorzystali z konsultacji z psychologiem i terapii par. Aby bliżej przyjrzeć się tej sytuacji, Państwa relacji potrzebna jest dłuższa rozmowa. Pozdrawiam serdecznie