W jaki sposób zaufać swojemu partnerowi?

Dzień dobry. Mam taki maly lub wielki problem Mam 18 lat, i mam chlopaka, ktory ma 22 lata. Ufam mu we wszystkim, tylko nie w jednej rzeczy. Mówi ze jest prawiczkiem, ale ja nie umiem mu w to uwierzyc i to mnie męczy. Ja jestem dxiewica wiec chcialabym zeby to byla prawda. Nigdy na zaden temat mnie nie oklamal, ale ja wciąż nie umiem mu w to uwierzyc, bo rzadko zdarzaja sie tak przypadki. Jak mam mu uwierzyć? Bardzo mnie to meczy, rozmawialam z nim o tym i caly czas mowi ze jezzcze z nikim nie uprawiał seksu, a nawet sie nie całował. Naprawdę chcialabym mu uwierzyć, ale nie potrafię. Jak moge sobie z tym poradzić?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

W odpowiedzi na Pani pytanie..., myślę że warto byłoby podjąć zwyczajną rozmowę z Psychologiem, by mogła Pani dotrzeć do przyczyny Pani braku zaufania do Partnera.

Z mojej strony..., to jest możliwe, że Pani Partner nie miał Partnerki, bo takie przypadki się zdarzają...

Serdeczności i pomyślności Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605