Jak zaufać nowo poznanemu partnerowi?

Nie potrafie w pewłni zaufać nowemu partnerowi. Około 2 lata temu mój zwiazek rozpadł się z powodu zdrady.Po przeszło roku związałam sie z nowym partnerem lecz po okolo 2 miesiacach równiez mjie zdradził.Po paru mieaiacach weszłam w nowy zwiazek.Trwa juz 9 miesiecy.Bardzo kocham swojego chłopaka,czuje sie przy nim bezpiecznie i ufam mu.Jednak czasami nagle pojawia sie taki straezny lek ze mnie zostawi i go strace.Kiedy widze ze jesg dostepny na Fb ale siw nie odzywa mam złe przeczucia i nie potrafie tego powstrzymac.Wiem ze jest wobe mnie uczciwy,okazuje mi swoje uczucia ale te mysli siedza mi w gľowie j nie potrafie sie ich pozbyć.Co mam zrobic?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Myślę, że w takiej sytuacji wskazane byłoby raczej skorzystać z pomocy psychologa, aby mogła Pani przyjrzeć się (tej) powtarzalności zdarzeń (zdrada) co jest źródłem Pani obaw w obecnej relacji partnerskiej, co z kolei rzutuje na jakość Państwa relacji.

Jeśli miałaby Pani życzenie konsultacji, zapraszam serdecznie do Gabinetu,

Z życzeniami dla Pani radości i pomyślności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605