Rozstanie z partnerem po kłótni związanej z jego przyjaciółką

Witam, moj problem to kolezanka mojego partnera. Podczas mojej nieobecnosci jezdza do siebie ona ma ogromny wolyw na niego. Czesto sie klucimy i podczas jednej z klutni oswiadczyl mi ze bardziej jej ufa niz mi.Rozstalismy sie czy jest nadzieja ze sie pogodzimy? Kocham go ale po czyms takim moge mu jeszcze zaufac?

Witam!
Właściwie pyta Pani siebie samą, czy może jeszcze zaufać partnerowi. I odpowiedź na to pytanie też zna tylko Pani. Mało wiem o Waszej relacji, o Waszych uczuciach, by móc się wypowiedzieć na temat szansy na pojednanie. Na pewno ważne jest, aby się Pani dowiedziała kim właściwie jest dla Pani partnera jego koleżanka i czemu stała się tak ważna w jego życiu, iż ryzykuje Wasz związek, by móc kontynuować relację z nią? I co jest przyczyną Waszych częstych kłótni?
Pozdrawiam!