Dlaczego partner nie chce ślubu?

Witam mam 26 lat moj partner 43 chciałabym wziąść z nim ślub lecz on zawsze unika tematu co do wspólnej przyszłości wszystko obraca w żart zastanawiam się czy nasz związek ma sens jestesmy razem 4 lata

Witam Panią. Jeśli dla Pani ważnym etapem bliskiej relacji jest zalegalizowanie związku to moim zdaniem ma Pani prawo być wierna swojej zasadzie, normie (wartości). Myślę, że przed Panią decyzja czy czekać aż Pani partner dojrzeje do poważnej rozmowy (jednak nigdy nie wiadomo ile zajmie to czasu) lub rozmówienie się z nim w najbliższym czasie. Proszę w tej drugiej opcji rozważyć kontakt z terapeutą, który pracuje z parami. Może przydatna dla Pani i partnera byłaby taka konsultacja ze specjalistą. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/

Witam Panią Serdecznie,

Mam zbyt mało informacji na temat waszej relacji.

Z Pani opisu wnioskuję, że dla Pani Partnera jest dobrze tak, jak jest.
Myślę, że wskazane byłoby zainicjowanie szczerej rozmowy z Partnerem, co do Waszej przyszłości i samej zadecydować co dalej, w zgodzie z samą sobą.

Życzę Pani tylko dobrych wyborów,
Irena Mielnik-Madej