Dlaczego mąż nie jest szczery i co z tym zrobić?

Witam Mam problem z mężem Jesteśmy po ślubie nieco ponad rok, parą od 3 lat.Od samego początku mąż coś zatajał min chorobę (padaczkę), pożyczki, problemy w pracy. Za każdym razem kiedy sama się o czymś dowiedziałam to mówił na siłę o co chodzi twierdząc że zawsze wszystko mi mówi.Mając na coś dowody prosto w oczy się wypiera wszystkiego Do tego doszła potajemna znajomość z kobietą i spotkania- o których również dowiedziałam się sama + oglądanie nagich zdjęć w Internecie różnych kobiet.Co zrobić?

Witam, sytuacja w Państwa związku wymaga podjęcia szybkiej decyzji o rozpoczęciu terapii małżeńskiej lub indywidualnej przez Panią, życzę odwagi i Pozdrawiam serdecznie Marta Reichel

Dzień Dobry Pani,

Relacja partnerska/małżeńska jest najtrudniejszą relacją międzyludzką.

Proponowałabym szczerą i otwartą rozmowę z Mężem na temat Waszych potrzeb,
komunikacji, co jest przyczyną takiego zachowania Pani Męża.
Myślę, że pomocną byłaby terapia małżeńska (jeśli zależy Pani na związku) by
poprawić i wzmocnić Wasze małżeństwo, bo jakaś część jest u Państwa zaniedbana.

Z przesłaniem, żeby się Wam udało,
Irena Mielnik-Madej