Problemy w związku przed ślubem

Jesteśmy 8 lat za 2 miesiące bierzemy ślub. Wszystko było ok, ufałam mu,wszystko mówiłam.od 3 miesięcy się zmieniło i przez to zamknęłam się w sobie.Dowiaduje się o rzeczach ważnych ostatnia.Lekceważy moje zdanie,czasami podejmuje je sam.Od paru miesięcy nie mam pracy, twierdzi ze „nic nie mam”Dogaduje przy znajomych,od tego czasu rozmawiamy tylko ze sobą półsłówkami,zero czułości z mojej i jego strony.Stracilam zaufanie..Rozmawialiśmy lecz czułam jakby była to moja wina.

Witam,
Jesli za 2 miesiące zamierzacie się państwo pobrać, to należałoby się zastanowić czego pani oczekuje od przyszłego męża. Jeżeli pani aktualny partner nie spełnia tych oczekiwań i zdarza się coraz częściej, że pani nie szanuje, proszę bardzo poważnie zastanowić się nad wspólnym życiem.
Pozdrawiam

Warto skorzystać z psychoterapii par i małżeństw. Szczególnie, ze nierozwiązane konflikty i trudności nie rozwieją się po ślubie, a raczej mogą nasilić. Brak zaufania, zaangażowania i bliskości w związku może "zabić" nawet najlepszą relację, dlatego warto aktywnie podejść do sprawy.

Dzień dobry, jeżeli teraz przed ślubem czuje pani zmianę u partnera zachęcam do udania się chociaż na kilka sesji do psychoterapeuty dla par i rozmowie na temat małżeństwa, pani oczekiwań w stosunku do partnera, oczekiwań partnera w stosunku do pani. mam wrażenie, że o wielu sprawach jednak państwo nie rozmawiacie o ona prędzej czy później wyjdą na powierzchnię dlatego warto je otwarcie omówić jeszcze teraz - przed ślubem. Pozdrawiam.

Warto skorzystać z pomocy psychologa zajmującego się pracą z parami, aby uporządkować najważniejsze sprawy związane z byciem razem, póki jest na to jeszcze czas. Liczenie na to, że po ślubie wszystko się ułoży, bądź partner się zmieni jest jedną z najczestnych iluzji, którym ulegają pary. Specjalista pomoże ustalić źródło problemu, ale i Panstwa wzajemne oczekiwania. Prosze się jednak poważnie zastanowić nad przyszłoscia i rozwojem relacji.