Różnice w potrzebach seksualnych u partnerów

czy to mozliwe ze moj partner mial blokade nie chcial sie nie raz ze mna kochac plakalam po nocach bo myslalam ze woli mlodsze ze nie jestem atrakcyjna. pisal do innych kobiet twierdzil ze chcial tylko pisac bo to go jaralo jak pisaly do niego wysylaly mu zdiecia . okazalo sie ze chce seksu z inna para spotkalismy sie nie dawno z para na kawie i po tym spotkaniu jest inny iseks bogatrzy ' jest dobrze i nie chciala bym tego psuc ale nie chce par on tak zgodzilam sie ale ciezko mi bardzo

Witaj
W tym co napisałaś jest wiele wątków od rozbieżności w potrzebach seksualnych, przez fantazje seksualne, po zburzenie zaufania w związku ze względu na to że nie ma obopólnej zgody na zachowania seksualne w związku. Jeśli chodzi o poradę to zgłoś się do psychologa-seksuologa w tej kwestii. Wskazana także terapia pary. Pozdrawiam

Wygląda na to, że Państwo czujecie się zagubieni w "tej seksualności".
Proponuję wizytę u psychologa-seksuologa, bo będziecie popełniać błędy.
Wprowadzanie innych osób do diady seksualnej jest postępowaniem ryzykownym dla trwałości związku.
Pozdrawiam. JW