Fantazje seksualne w małżeństwie

drodzy lekarze mam pytanie juz pisalam ze mam na imie beata wiek 42 moj partner 40 i ze ma fantazie o seksie para z para ewentualnie trojkaty. zgodzilam sie odbylo sie to w sobote nawet byla wymiana partnerow co mialo nie byc. nie to nie dla mnie to tak jakby mi mowili jedz trawe bo trzeba sprobowac wszystkiego a trawy nie lubie. ale on powiedzial ze chce jeszcze trojkat kobieta a potem facet. ja nie chce ale ze zloscil sie i mowil ze i tak to zrobi nawet bezemnie.ale mi mowi ze bardzo mnie koch

witam,

pisze Pani o realizowaniu fantazji erotycznych małżonka, na które pani nie wyraża gotowości/ zgody. Pytanie, czym jest miłość skoro mąż twierdzi, że jak Pani się nie zgodzi to i tak to zrobi? przecież miłość wiąże się z szanowaniem potrzeb drugiej osoby, nie szkodzeniu jej, a tu jest nadużycie i szantaż.

proszę przemyśleć relacje jakie Was wiążą i czy samo mówienie, że mąż Panią kocha Pani wystarczy.....

pozdrawiam

Wygląda na to, że maja Państwo inne potrzeby i wartości. Jak długo będzie Pani ulegać, zamiast szukać naprawdę drogi, która zadowoliłaby Państwa oboje- tak długo będzie Pani trudno i coraz trudniej postawić granice, a partner będzie próbował szantażem te granice przekraczać. Być może tez jest to sygnał mówiący o jego zaangażowaniu w relacje?

Układ wygląda na niepokojący, zachęcam Państwa do wizyty u psychologa zajmującego sie sprawami rodzinnymi lub do psychologa-seksuologa.
Pozdrawiam.