Bogate życie seksualne partnera

Czy podejscie mojego partnera jest zdrowe? Bedac singlem mial bogate zycie seksualne i partnerki na raz. Zapytal sie mnie kiedys czy podobaja mi sie inni i czy mnie kusi ja powiedzialam ze nie. Zapytalam sie go o to samo, on powiedzial ze kusi go, ze jestem najlepsza ale kusi bo to cos nowego, jednoczesnie mowiac ze by mnie nie zdradzil bo wie ze to by sie skonczylo moim odejsciem a bardzo mu na mnie zalezy. wiem ze podobam mu sie jak zadna inna. czy mam powody do obaw?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Mgr Violetta Ruksza

Obawy i lęk przed rozstaniem to uczucia bardzo subiektywne. Zależą od relacji miedzy danymi osobami. Nikt nie może dać gwarancji czy będzie dobrze czy źle. To że podobają nam się inne osoby jest normalnym zjawiskiem. Najwazniejsze jest ustalenie zasad w związku. Respektowaniu granic i ustalonych norm. Szanowanie swoich potrzeb i swoich uczyć.

Mgr Michał Pyter Psychologia

Witam.
Myślę, że to czym podzielił się z Panią partner, ma w sobie więcej pozytywnego niż negatywnego znaczenia. Powiedział szczerze co czuje i zapewnił o swojej wierności. Pani niepokój może wynikać z pewnego wyobrażenia związanego z przeszłością oraz tym czym podzielił się z Panią partner. Na pewno warto rozmawiać o tym z partnerem, aby ten niepokój nie przerodził się w coś co może zaburzyć Państwa relacje.

Pozdrawiam serdecznie,
Michał Pyter
http://michalpyter.com