Flirt partnera przez internet

Moj obecny partner na poczatku naszego zwiazku flirtowal z kolezankami przez internet a takze niby chcac odegrac sie na bylej dziewczynie za zdrade,pisal z nia jak z najlepsza przyjaciolka,w pozniejszym czasie wyszukiwal jej kochankow i ogladal ich profile... zrobilam awanture,skonczylo sie to,ale konroluje go przez to na kazdym kroku bo boje sie ze gdy nie bedzie w zasiegu mojego wzroku, skorzysta z momentu,a pozniej znow sie rozczaruje gdy go sprawdze.pomocy
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Powinnaś przestać go kontrolować w ten sposób. Poprzez takie zachowanie możesz zniszczyć Wasz związek. Zamiast tego zastanów się, co mógłby zrobić Twój partner, aby odbudować Twoje zaufanie do niego, powiedz mu o tym i wspólnie pracujcie nad poprawą Waszej relacji.
Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Zacznę od pytana, czy taka relacja kontrolująca Pani Partnera Pani odpowiada
i jak się Pani czuje w takiej relacji?

To od Pani zależy jaką decyzje Pani podejmie.

Życzę Pani tylko dobrych wyborów,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Witam,

Kontrolowanie partnera w opisany sposób, jest oznaką braku zaufania. Najlepszym rozwiązaniem jest rozmowa z partnerem o uczuciach, jaki budzą się w Pani teraz oraz poszukanie wspólnie z nim, sposobu by zwiększyć zaufanie w związku.

Pozdrawiam serdecznie,
Małgorzata Mazurek
www.synovial.pl