Relacja partnera z byłą kobietą

Witam.Napiszę w skrocie.Moja chlopak (34 lata) oznajmil mi kiedys ze ma kontakt z dziwczyna ktora mu pomogla po rozstaniu i z nia sypial.mnie sie to nie spodobalo i oznajomil ze juz nie bedzie z nia nic pisac.wczoraj okazalo sie ze jednak rozmawiali przez facebooka.napisal jej tez ze chcialby sz nia poimprezowac ale wie ze ja bym mu nie pozwolila.i jeszcze nie przyznaje sie do klamstwa tylko uwaza ze ja mu pozwolilam utrzymywac z nia kontakt co jest kompletna bzdura..co mam robic? rozstac sie?

Nikt nie powie co robić, chyba że widzi zagrożenie.
Wspólna otwarta rozmowa rozmowa o uczuciach, potrzebach (jednej i drugiej strony) i wizji przyszłości na pewno pomoże podjąć wam wspólną decyzję.
Pozdrawiam.

Dzień dobry, rozumiem, że świadomość iż partner jest w bliskiej relacji z inną kobietą jest dla pani bardzo trudna, z drugiej strony zdecydował się być z panią - nie z koleżanką. Zachęcam do szczerej i otwartej rozmowy na ten temat z partnerem, opowiedzeniem o swoich niepokojach oraz wysłuchaniu partnera oraz jego potrzeb. Wizyta u terapeuty zajmującego się terapią dla par może okazać się bardzo pomocna. Pozdrawiam.