Brak zaufania do partnera, który rozmawia przez telefon z byłą

Mój narzeczony ukrywał przede mną fakt że w nocy rozmawia z byłą przez telefon ponad 40 minut nie mam zaufania do niego bo saMA SIĘ DOWIEDZIAŁAM LOGUJĄC SIĘ NA STRONĘ OPERATORA TEL.KOM. mam wstręt do wszystkiego i nie mam ochoty na nic moja energia uleciała ze mnie jak z balonu powietrze i nie mogę sie przełamać.

Witam serdecznie,
z Pani wiadomości przebija silne rozczarowanie, zniechęcenie i spadek motywacji. Bliska Pani osoba nie była z Panią szczera - to bardzo trudne doświadczenie, a tym samym i trudne w przeżywaniu emocje. Doznała Pani zawodu na osobie, której zaufała, w relację z którą się zaangażowała, tak więc Pani reakcja wydaje się być naturalną odpowiedzią na zaistniałą sytuację. Pani uczucia są poddane próbie i od tego, jak Pani sobie z nimi teraz poradzi będzie zależała Wasza przyszłość.
Z pewnością niezbędna jest szczera rozmowa z narzeczonym oraz poznanie jego punktu widzenia i argumentów. Trudno budować związek bez szczerości, dlatego też warto zapytać, jakie partner miał intencje nawiązując kontakt z poprzednią dziewczyną i jakie w związku z tym ma oczekiwania względem Waszej relacji. Również korzystne będzie ustalenie granic w Waszym związku, poinformowanie jak się Pani poczuła w tej sytuacji i że kontakty Partnera z innymi kobietami budzą w Pani obawę. Odbudowanie zaufania wymaga czasu, dlatego proszę uzbroić się w cierpliwość. Nadszarpnięte zaufanie jest jak rana, ale z pewnością z tej sytuacji wyciągniecie konstruktywne wnioski, a szczera rozmowa pozwoli uniknąć podobnych stresujących sytuacji w przyszłości.
Powodzenia!

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza