Telefony od byłego partnera

Dlaczego majac wlasne juz zycie moj byly partner dzwoni do mnie mowiac,ze przeżył ze mna najcudowniejsze chwile w zyciu?On kogos ma i ja tez.Bylismy razem 4 lata temu...

Dzień dobry.

Wydaje się, że sama zna Pani odpowiedź na zadane pytanie. Bardziej zagadkowe jest, dlaczego, skoro, jest Pani w nowym związku, podtrzymuje starą relację? Być może nie jest Pani do końca usatysfakcjonowana obecnym związkiem, a telefony od "byłego" dokarmiają Pani poczucie bycia atrakcyjną i wciąż pożądaną?

Sugerowałbym zaprzestanie kontynuowania "erotyzujących" relacji z byłym parterem i uczciwe rozważenie wartości, jakie daje Pani obecny związek. W przypadku uznania, że nie jest taki, jakiego by Pani chciała, należałoby podzielić się tym z partnerem. Być może można poprawić jakość związku np. poprzez terapię małżeńską.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Przyczyn może być mnóstwo. Być może wciąż jego uczucia do Pani są żywe lub ożyły nagle? Być może partner ma słabą samokontrolę i wykonuje takie telefony nagle, nieprzemyślanie, pod wpływem impulsu? Być może przeżywa obecnie kryzys w swoim związku i nachodzą do dobre wspomnienia z Waszej relacji? Być może to po prostu szczere wyznanie, które jest zgodne z prawdą i mężczyzna nie zauważa w tym żadnej dwuznaczności czy niestosowności? Być może chce wzbudzić zazdrość w swojej partnerce? Być może chce wzbudzić jakieś reakcje w Pani? Nie możemy tego odgadnąć. Jedyne, na co ma Pani wpływ, to Pani własne myśli, emocje, uczucia. Jak Pani czuje się po telefonach byłego partnera? Jakie emocje one w Pani budzą? Chciałaby Pani, żeby się powtarzały, czy nie? Myśli Pani o nich, jako o czymś pozytywnym? Jak zamierza Pani reagować na nie w przyszłości? Czy zdecyduje się Pani utrzymywać taki kontakt z byłym partnerem czy nie nie da mu Pani takiej możliwości?

Pozdrawiam!

Trudno powiedzieć dlaczego tak robi. Pytanie co to dla Pani znaczy i co w Pani budzi? I czy chce Pani aby tak było? Czy chce Pani postawić granicę?

Witam. Odnoszę wrażenie, że nie zdaje sobie Pani sprawy z własnej mocy kierowania swoim życiem. Jak Pani to robi, że były chłopak wciąż do Pani telefonuje? Jaka jest w tym Pani rola. Gdyby nie chciała Pani od niego telefonów, to mogłaby Pani powiedzieć mu to wprost. Co Panią przed tym powstrzymuje? A pytanie dlaczego telefonujesz należy zadać bezpośrednio jemu.