Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 0 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zazdrość chłopaka o byłego partnera

Mój partner jest zazdrosny o moje relacje z byłymi partnerami,wmawia mi też istnienie relacji których nie było,a także podejrzewa i próbuje insynuować że może kiedy go nie ma to: " pewnie się nie nudzę... " Wraca do przeszłości i łapie za słówka jakobym mówiła kiedyś co innego obraża się wówczas i nie odzywa lub użala jaki jest głupi.Dość szybko skonsumowaliśmy związek, to również jest zastanawiające dla niego i zwieńczane nieustającym pytaniem " kim byłaś jak nie byłaś ze mną". wskazówki?dzięki
KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu

Różnica między grzybami halucynogennymi a neurotropowymi

Być może Pani partner ma nie do końca rozwiązane czy przepracowane emocje z przeszłości i te emocje przenosi na obecny związek. Pytanie też skąd bierze się tak intensywna zazdrość? Być może z braku pewności siebie, poczucia wartości, a także z trudności w zaufaniu, bliskości, poczuciu bezpieczeństwa. Może warto by chłopak spotkał się z psychologiem i popracował na przyczynami zazdrości (które mogą okazać się wierzchołkiem góry lodowej)?

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0

Dobrym rozwiązaniem może okazać się terapia par. Zazdrość jest bardzo niebezpieczna dla związku, często również współwystępuje lub zwiastuje poważniejsze problemy psychiczne.

Psycholog posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy