Miłość do byłego partnera

witajcie mam problem.rostalam z mezczyzna ktory byl moim narzeczonym pan x przez rok.rok nie mielismy kontaktu.ja z nim zerwalam bo mi cos odbilo poznalam kogos ale nie wyszlo zaszalm w ciaze i mam dziecko.ale kocham bylego narzeczonego pana x.miesiac temu napisalam do niego smsa i sama to zepsualam bo dowiedzial sie ze pracowalam w klubie gogo jako tancerka . kocham go nadal nie umiem zyc bez niego wiem z ejest sam .ciagle mysle o nim .nie umiem z nikim innym ulozyc sobie zycia.czy jest szansa

Czy jest szansa, to moze odpowiedzieć sobie tylko Pani i rzeczony pan x. Nikt - tym bardziej na portalu (bez znajomości waszej historii itd) - nie powie pani z całą pewnością "tak, jest szansa", albo "nie, nie ma opcji". Na pewno jeśli zależy pani na panu x, to powinna pani się z nim zobaczyć i omówić wszelkie sprawy - w cztery oczy, a nie przez telefon, czy tym bardziej przez sms. Rozmowa powie pani na czym stoicie i czy są jakiekolwiek szanse powrotu do bliskiej relacji. Być może pomocna będzie wam terapia par, podczas której omówicie wszelkie niejasności, żale itd. i zaczniecie na nowo? Pozdrawiam.

Tylko on może odpowiedzieć Pani na pytanie: "Czy jest szansa?". To co Pani może zrobić dla siebie, to przyjrzeć się co takiego na poziomie emocjonalnym dzieje się w Pani związkach. Kiedy buduje Pani stabilny związek nagle "coś" się dzieje porzuca Pani mężczyznę, z którym jest rok dla innego. Potem pojawi się refleksja i tęsknota za byłym facetem. To tak jakby w Pani relacjach pojawiał się jakiś lęk i pod wpływem impulsu zbyt łatwo coś Pani kończy i zaczyna. Aby nie powtórzyć sobie takiego schematu w życiu warto, aby skorzystała Pani z psychoterapii, mając świadomość tego co się wydarzyło, może łatwiej będzie Pani z byłym partnerem porozmawiać o tym co było i co jest możliwe.
Bez świadomości siebie i swoich zachowań, może być Pani narażona na impulsywne zachowania w różnych relacjach, a to nie sprzyja budowaniu zaufania i odzyskiwaniu go. Powodzenia