Miłość do byłego partnera i ojca dziecka

kocham bylego nie jestem z nim od roku nie mam kontaktu boje sie tam jechac boje sie odrzucenia . ale po tym jak zerwalam okazalo sie ze jestem w ciazy z nim on nie wie ze many wspolne dziecko . prosze o rade

Dzień dobry!

Sytuacja jest trudna i warto, żeby otrzymała w niej Pani pomoc - zarówno psychologiczną, jak i prawną.
Żywe uczucia do byłego partnera warto lepiej zrozumieć i przeanalizować w toku psychoterapii i wsparcia psychologicznego.
Jednocześnie warto rozsądnie rozważyć, czy partner ma prawo i powinien wiedzieć o swoim dziecku oraz jakie będą tego konsekwencje - np. obowiązek alimentacyjny, prawa rodzicielskie itp.

Proszę zgłosić się np. do Centrum Interwencji Kryzysowej, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, Centrum Praw Kobiet, Poradni Zdrowia Psychicznego itp.

Pozdrawiam!

dobrzeby bylo go poinformowac o tym.odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza