Co zrobić, jeśli ojciec mnie bije?

Witam .... Mam problemy z ojcem on mnie ... BIJE a mama boji się zaprzeczyć co mam zrobić pujść na policję ???? Trochę się boje i na wszystko mam kare ... Pozdrawiam i bardzo proszę o pilną odpowiedź...

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, jako osoba pełnoletnia powinna Pani w pierwszej kolejności zgłosić się na policję.

Dzień dobry!

Tak, przemoc domową można/ należy zgłosić na policji. Pomoc otrzyma Pani także w np. Centrum Interwencji Kryzysowej, Centrum Praw Kobiet, Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, Ośrodku Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie itp.

Pozdrawiam!