Jak walczyć o byłego partnera po zdradzie?

witam Moj związek trwał 4 lata ale rok temu zerwałam jednak z moim facetem, ponieważ go zdradziłam z czego dumna do dzisiaj nie jestem. Byłam z innym chłopakiem po rozstaniu , ale ciągle myślałam o moim byłym , wiec go zostawiłam . W koncu zebrałam się w sobie i napisałam do mojego byłego , ktorego zdradziłam, poniewaz nie mogłam o nim zapomnieć, spotkaliśmy się w grudniu tamtego roku, dał mi szanse. Musze się starać o niego ,ale nie wiem jak ,bo nigdy o nikogo nie walczyłam. Pomocy :(

W takiej sytuacji najlepiej będzie po prostu zapytać chłopaka czego od Pani oczekuje. Otwarcie, bez zahamowań, bez strachu. Skoro chce Pani być z nim szczera, chce się o niego starać - to "staranie się po omacku" będzie dość problematyczne. Zatem polecam przede wszystkim zapytać jakie są oczekiwania pani partnera wobec Pani, waszego związku, tego co się powinno zmienić itp. Pozdrawiam.