Jak odzyskać zaufanie partnera?

Witam mam 21 lat Co mam zrobić żeby mi ponownie zaufał, jestesmy razem juz okolo 6 lat, wyrządziłam mu wielką krzywdę pisałam z innym zaczepiałam innego chłopaka, a teraz naprawde zaluje mój chlopak nie ma do mnie zaufania stracił powiedział że chyba nie jest w stanie mi już zaufać chce się ze mną rozstać bo boi się że go skrzywdzę a ja nie potrafię bo go kocham, a ja naprawdę chciałabym się postarać o ten związek, kocham go tak że nie wyobrazam sobie zycia bez niego :( wiem że boi się ze mną zostać bo moge go zranić, chcialabym mu udowodnic że się zmienie i że tego nie zrobię mu nigdy. Bardzo chciałabym żeby mi zaufał ponownie, co mogę zrobić, jakie sygnały mu dawać? Czy w ogóle będzie w stanie mi zaufać ponownie?

Można to zrobić samodzielnie lub (gdyby okazało się to trudne lub budzące konflikty) pod opieką psychologa, psychoterapeuty par i małżeństw. Zachęcam do działania i pracy nad sobą i relacją, szczególnie jeśli oboje Państwo macie motywacje do utrzymania związku.