Zapytaj lekarza

7 4 2 , 9 5 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak odzyskać zaufanie chłopaka, którego bardzo łatwo zranić?

Mam na imie PAULINA i mam chlopaka ktorego bardzo latwo zranic. Nie jeden raz zawiodlam jego zaufanie ale teraz to juz calkowicie. Caly czas go przekonywalam aby sie do mnie zblizyl a jak juz tak zaczelo sie dziac to pochwalilam sie kolezance ze udalo mi sie zblizyc i jest na mnie zly i teraz juz mi nie ufa. Jak odzyskac jego zaufanie?
KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu

Depresja u dzieci

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Psycholog Paulina Stolorz opowiada o występowaniu depresji u dzieci.

Warto zastanowić się po pierwsze- czy chłopak jest wrażliwy, czy nadwrażliwy, a także dlaczego tak łatwo zaryzykowała Pani coś, o co tak długo Pani walczyła? Być może relacja, i bliskość nie są dla Pani tak ważne, jak wrażenie i relacja z koleżankami?
Na początek zachęcam do szczerej rozmowy, która wyjaśni potrzeby, oczekiwania i emocje obojga. Dobrze byłoby także jasno powiedzieć sobie, jakich zachowań od siebie oczekujecie i na co się umawiacie, jakie są granice każdego w Państwa i zobowiązać sie do ich przestrzegania.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy