Brak szczerości ze strony chłopaka

Ostatnio przeczytalam rozmowe swojego chlopaka z dziewczyna, z ktora laczyl go kiedys sex, umawiali sie na spotkanie. prosilam go kiedys aby nie utrzymywal z nia kontaktu bo to mi przeszkadza do tego kiedys spotkalismy sie w 3 i zauwazylam z jej strony lekcewazacy stosunek do mojej osoby, tak jakby do konca nie podkreslil ze jestesmy razem na powaznie. czekaz az mi o tym powie, czy on mnie zdradza? dlaczego to ukrywa? do tej pory o wszystkim mi mowil.

Witam.
Zaufanie w zwiazku jest fundamentem, na którym buduje sie całą relację. Jeśli podjęła się Pani sprawdzenia telefonu swojego chłopaka, to prawdopodobnie Pani zaufanie do niego zostało już w jakiś sposób zaburzone.
Myślę sobie, że najwłaściwszym rozwiązaniem będzie szczera rozmowa z partnerem, o tym, jakie ma Pani oczekiwania wzgledem niego, waszego zwiazku, co się Pani nie podoba, na co się Pani nie zgadza w relacji z drugą osobą, co Panią rani.
Pozdrawiam serdecznie Aneta