Zazdrość o koleżankę chłopaka

Witam , mam 20 lat i mam chlopaka jestesmy prawie 2 lata . jestem o niego zazdrosna , gdy chodzil do gimnazjum dobrze sie trzymal z kolezankami a szczegolnie z jedna , teraz czasem sie spotykaja a ja jestem zazdrosna i mam obsesyjne mysli ze on mnie moze zdradzic , prosze mi cos poradzic

Ważne jest czy ma pani jakiekolwiek podstawy do braku zaufania? Wszelkie watpliwości najlepiej od ręki rozwiać bo niepokój będzie narastał. Jeżeli mimo to zazdrość będzie Pani przeszkadzać to polecam wizytę u psychologa.
Pozdrawiam.