Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 3 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Kontakt męża z koleżanką z pracy

moj maz i ja pracujemy w jednej firmie.maz zaprzyjaznił sie z jedna z jedna z kolezanek. maz jest osoba otwarta szybko nawiazuje kontakt i bardzo lubi kobiety, przypadkiem przeczytalam ich rozmowe na gg, gdzie on zartowal ze chcialby sie z nia pokochac. oboje poprosilam na rozmowe. dla mnie jest to niezreczna sytuacja bo spotykamy sie towarzysko po pracy. ostatni ta kolezanka powiedziala do meza ze sie mnie boi po tej calej aferze, czy zachowalam sie glupio proszac ja o wyjasnienie tej rozmowy
KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu

Leczenie depresji u dzieci

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Dowiedz się, jakie są sposoby leczenia depresji u dzieci.

Wyrażenie swojego zdania, opinii i postawienie wyraźnej granicy między tym, co żartem jest, a co niekoniecznie było bardzo dobrym zachowaniem z Pani strony. Otwarte rozmowy na wszelkie tematy są podstawą zaufania i udanej relacji - zarówno partnerskiej, jak i koleżeńskiej. Dzięki temu utrzymuje Pani wewnętrzny spokój (bowiem nie omówione problemy/trudności/sprawy, które są tłumione i wypierane często prowadzą do narastania napięcia i jego niekontrolowanego wybuchu - kłótni, zdenerwowania, a nawet nerwic). Zawsze proszę kierować się Pani wewnętrznym odczuciem - i jeśli coś Pani nie pasuje, rozmawiać o tym otwarcie. Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy