Czy możliwa jest zdrada męża z koleżanką?

PROSZĘ o rade. Maz ma koleżanke mężatka jakis czas temu odkryłam w jego telefonie smsy i połączenia Nie spodobało mi się ponieważ z treści wynikało na maly flirt kawki pogaduszki z odrobiną żartu itp. Zrobiłam mu aferę.zapewnial ze to tylko koleżanka i chyba ja poinformował bo zaczela bardziej uważać co pisze. Dlugie rozmowy zapewnienia i awantury ze grzebalam mu w telefonie I ze Bedzie sie kolegowac bo lubi z nia rozmawiać i moge byc spokojna Zablokowal telefon i uwaza coc wie ze sprawdzam billingi przy okazji placenia . Ostrzegalam go ze zle sue skończy taka zażyłośc ale pi nim to splywa mówi ze sobie cos uroilam i ci bym nie mowila na nia i tak mu nie obrzydze MAM dość ..... co mofe zrobić żeby zrozumiał że mnie rani Dodam że jak dzwonie do niego to 2 minuty i konczy bo pracuje a z nia 15_20 minut rozmawia

Witam,

wskazana jest psychoterapia małżeńska lub indywidualne wsparcie psychoterapeutyczne dla Pani.
Zazdrość jest problemem, w przypadku kiedy nie można zaufać partnerowi, problemem jest dysfunkcyjne zachowanie wobec tej osoby, kierowane złością, poczuciem krzywdy, które niszczy relacje i wpływa niekorzystnie na samopoczucie osoby odczuwającej chorobliwą zazdrość. Z drugiej strony zazdrość jako uczucie jest wskaźnikiem miłości, jednak ważne jest żeby umieć sobie poradzić z reakcjami wywołanymi przez zazdrość, polegającymi na kontrolowaniu emocji i zachowań, w związku z tym, wizyta u psychologa jest wskazana.

Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Pani,

Zacznę od podziękowania Pani, że podzieliła się Pani swoimi wątpliwościami i przekazania Pani, że zawsze jest czegoś przyczyna i skutek...

Zachęcałabym Panią bardziej, by skupić się na Jakości Państwa relacji
i "wzięcia pod lupę" Co takiego? i Dlaczego? jest w jakości relacji między Pani Mężem i Koleżanką z pracy..., myślę że tutaj byłby obszar nad którym warto byłoby się zatrzymać i podjąć rozwojowe kroki, celem pracy nad Państwa partnerstwem.

Gdyby miała Pani życzenie zwyczajnej rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani teraz najbardziej potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com