Zdrada z koleżanką z pracy

Mężatka(40),3 dzieci.Mój mąż(42)powiedział mi,że zakochał się w koleżance z pracy(30), która pół roku temu wyznała mu,że jest on miłością jej życia i że się w nim zakochała. powiedział jej, że ma rodzinę,ale w końcu się zakochał.Nie spał z nią, były rozmowy, sms, telefony.Źle to znosił, myślałam że jest chory.Chciał odejść.Ostatecznie poprosił o szansę,ze względu dla dzieci.Czy pracując z nią nadal jest w stanie się odkochać, czy jest dla nas szansa?Twierdzi, że sobie poradzi.Boję,że go stracę.

Witam, wiele się pomiędzy Panią a mężem ostatnio działo. Myślę, iż powinniście wiele sytuacji i emocji w związku omówić, warto to zrobić przy pomocy psychoterapeuty par.Pozdrawiam, życząc by wszystko się ułożyło.

Jeśli oboje Państwo są zmotywowani do odbudowania relacji małżeńskiej warto skorzystać z psychoterapii małżeńskiej. Wspólna praca wraz z wykwalifikowanym terapeutą pomoże szybciej uporać się z kryzysem i odbudować więzi oraz zaufanie.