Prawdopodobieństwo zdrady ze strony męża

Czy to juz zdrada? Moj maz przeglada anonse erotyczne, pewnego dnia sprawdzilam jego telefon gdzie ujzalam wiadomosc ktora napisal.Byla to wiadomosc po francusku, poniewaz mieszkamy za granica.Napisal tak:witam serdecznie piekne zdjecia, czy sa naprawde pani? Wiem ze nie zdazyl jej wyslac wrocilam do domu I odlozyl telefon.Kiedy poszedl sie kapac sprawdzilam I ujzalam to o czym pisze.Czy maz pomimo przylapania I tak sie z nia skontaktuje, mam tylko czekac kiedy zdradzi? Co robic..ilona 35 l.

Witam, Panią, nie umiem odpowiedzieć na Pani pytanie, co zrobi Pani mąż, tego nie wiemy. A pytanie, czy ma Pani czekać na jego zdradę jest o Pani bezradności. Jakby nie miała Pani żadnego wpływu na Pani relację z mężem. Czy próbowała Pani z nim na ten temat rozmawiać? Co znaczy jego fascynacja anonsami erotycznymi ? Może czuje jakiś deficyt w kwestii seksu, może chce w ten sposób wzbudzić Pani zazdrość, reakcję. Może ma jakiś kłopot z seksem, może nie umieją Państwo o tym rozmawiać? Tu nie chodzi o jednostkową awanturę na temat - a co ty tu teraz robisz? To na pewno nie pomoże. Może dobrze byłoby zacząć rozmawiać z mężem o tym, czego Państwo chcą od życia, jak sobie wyobrażają wspólny seks, czego Wam brakuje. Pozdrawiam.

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję za kontakt z Nami i za zaufanie do porad Abc Zdrowie - Online.
Na podstawie Pani opisu, jestem w stanie zrozumieć i wyobrazić sobie, co Pani czuje.

Pani Mąż daje Pani niewerbalne informacje i wskazówki, że prawdopodobnie czegoś w Waszym związku zabrakło, być może byłaby potrzeba odbudowania relacji intymnej.

Co ma Pani zrobić?

Abstrakcyjnie..., w szczerej i spokojnej i nie oceniającej rozmowie, zapytać Męża o jego pragnienia, potrzeby i zastanowić się, czy i jaka byłaby możliwość ich spełnienia przez Panią?
Być może Pani ma też takie fantazyjne potrzeby i o tym Mężowi nie mówi?

Jestem w stanie Pani pomóc, jeśli wyraża Pani takie życzenie, zapraszam do kontaktu na Skype lub telefonicznego.

Życzę Pani tylko satysfakcjonującej poprawy jakości Waszego małżeństwa,
Irena Mielnik-Madej