Założenia kampanii antynikotynowej

Kampanie antynikotynowe mają na celu dostarczenie informacji odnośnie wpływu palenia na osobę palącą oraz jej otoczenie. O przeszkodach stojących na drodze promowania zdrowej mody niepalenia, opowiada Jan Orgelbrand.

Dzień Dobry Pani,

Rozumiem, tak jak mogę, jakże trudnych emocji może Pani doświadczać.
Coś dzieje się po coś..., bo to co dotychczas funkcjonowało, przestało już działać...

Priorytetowym zagadnieniem jest, czy jest u Pani i Pani Partnera otwartość i gotowość na odbudowanie związku, jeśli tak...
Chcę Pani powiedzieć, że często jest tak (paradoksalnie!), że po zdradzie partnerstwo zyskuje na jakości, właśnie poprzez pracę i skupieniu, by odbudować relację, pojawia się uważność na potrzeby Partnera i chęć ich spełniania oraz codzienne dbanie o siebie, o związek, pojawia się sprawianie sobie przyjemności.
Czyli pojawia się tzw. praca nad związkiem..., bo jednak Partnerzy zaczynają zauważać i odczuwać, jak ważna i znacząca jest dla Nich obecna relacja.
Ponowne spełnione partnerstwo jest możliwe tylko wtedy, gdy oboje Partnerzy są otwarci na swoje potrzeby i gotowi, by na nie wzajemnie odpowiadać.

Podsumowując, jesteście Państwo w takiej drodze, by na nowo przewartościować swoje dotychczasowe życie, zaktualizować swoje potrzeby, priorytety, przyzwyczajenia.
Dążyć do poprawy komunikacji między Państwem, czyli skupiać się na "jakości" związku a nie na "jakoś" związku...

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu na Skype.

Z przesłaniem dla Pani tego, czego Pani teraz najnbardziej potrzebuje,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0

Witam. Jeżeli związek z kimś bardzo bliskim zakończył się zdradą, może to powodować szereg bardzo trudnych emocji.. Ma Pani prawo czuć się skrzywdzona, przeżywać żal, wściekłość, gorycz.. Aby możliwe było życie "na nowo" trzeba przejść proces żałoby po tym, co było.. opłakać to. Wtedy, po czasie człowiek jest w stanie się uwolnić od tych trudnych doświadczeń i przyjąć je bardziej spokojnie, a w konsekwencji otworzyć się na nowe relacje. Ważne aby zadbała Pani teraz o siebie. Zadbała o swoje potrzeby, o wsparcie kogoś bliskiego. Warto rozważyć wizytę u psychologa, który pomoże Pani uporać się z kryzysem. pozdrawiam i trzymam kciuki

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy