Kłamstwo i zdrada w małżeństwie

Mąż mnie zdradzał przez 10 miesiecy.niby chce odbudowac nasz zwiazek ale czasem znow pisze z kochanka i klamie.co mam zrobic jestem bliska samobujstwa
ponad rok temu

Jeżeli jednak postanowicie się rozstać, także proponuję by Pani wybrała się do psychologa. Pomoc specjalisty w tym przypadku będzie polegała przede wszystkim na odszukiwaniu utraconego poczucia własnej wartości oraz uświadamianiu, że małżeństwo jest jedynie epizodem w Pani życiu. Oczywiście bardzo ważnym epizodem, którego utrata ma prawo mocno Panią wstrząsnąć, jednak nie złamać. Psycholog pomoże uporać się ze stratą i związanymi z nią zmianami.

Witam, zdrada w związku to trudne i bolesne przeżycie wiążące się z utratą zaufania i wiary w siebie. Jeżeli są Państwo gotowi na odbudowanie związku proszę skorzystać z konsultacji z psychologiem i terapii par. Potrzebuje Pani wsparcia, rozmowy, proszę skorzystać z telefonu zaufania: 116 123 (http://www.psychologia.edu.pl/116123.html).
Jeżeli potrzebuje Pani dłuższej rozmowy zapraszam do skorzystania z konsultacji online.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl