Masturbacja męża przy zdjęciach koleżanek i byłych dziewczyn

Witam serdecznie, Ostatnio nakrylam u mojego meza na komputerze zdjecia naszych kolezanek i jego bylych dziewczyn. Okazalo sie, ze moj maz masturbuje sie przy tych zdjeciach wyobrazajac sobie seks z tymi dziewczynami. Mowi, ze to nic takiego, ze ma dla niego takie samo znaczenie jak ogladanie zdjec nagich kobiet lub filmow pornograficznych (na ktore dalam przyzwolenie). Teraz maz obiecal nie ogladac ani tego ani tego. Mowi, ze nie mialo to dla niego wiekszego znaczenia, a ja jestem zalamana :(

Dzień dobry.

Okoliczności masturbacji męża słusznie Panią niepokoją. Można jednak zadać pytanie, z jakiego powodu "dała Pani przyzwolenie" na jego masturbację przy filmach i zdjęciach pornograficznych? Czyżby w taki sposób zaspokajał swój popęd będąc w związku z Panią? A może "przyzwolenie" na masturbację ma Pani pomóc w unikaniu seksu z mężem?
Te i zapewne inne pytania wymagają odpowiedzi. Wydaje się, że warto skorzystać z pomocy seksuologa.

Pozdrawiam.

Witam , bagatelizujące sprawę słowa męża są w tej sytuacji nie uzasadnione, warto zgłosić się razem do seksuologa i przyjrzeć się jego przyzwyczajeniom oraz Państwa relacji seksualnej. Pozdrawiam