Problemy z seksem po masturbacji

Witam. Mam 22 lata i do tej pory nie mialem dziewczyny. Wiec zabawialem sie sam przy filmach porno. Jednak teraz gdy mam dziewczyne mam problem. Czlonek staje mi na krotko po czym opada. Probowalismy 2 raz i 2 raz to samo. Nie wydaje mi sie zebym sie stresowal. Problem lezy gdzie indziej. Proszę o pomoc to mnie bardzo przytłacza.

Witam
Jeśli przyczyna miałaby być na tle biologicznym/medycznym to powinien się Pan zgłosić do urologa lub seksuologa, który zleci Panu odpowiednie badania i tylko poprzez badania można to zdiagnozować. Jeśli problem stoi po stronie psychicznej związanej np ze stresem, intensywnym myśleniem/koncentracji na erekcji itp to wtedy najlepiej udać się do seksuologa/psychologa po odpowiednią pomoc. Wpływ na erekcję może też mieć nawyk masturbacji, ale to też jest temat do odpowiedniej diagnozy i seksuologa.

Pzodrawiam B.K.

Dzień dobry.

Skoro twierdzi Pan, że źródłem problemu nie jest towarzyszący Panu stres, możliwe, że po latach "zabawiania się" uwarunkował się Pan na "pornograficzny" rodzaj stymulacji i masturbację. Być może brakuje Panu podniety wywołanej specyficzną (bo udawaną) uległością i "gotowością" aktorek porno. Dodatkowo, partnerka z "krwi i kości" również ma swoje potrzeby, o które musi Pan zadbać, natomiast przy masturbacji to Pan jest wyłącznym obiektem i "centrum" uzyskującym satysfakcję.

Pozdrawiam.