Uzależnienie od masturbacji a pornografia

Witam czy po preejekulacie na skutek podniecenia obrazem lub filmem pornograficznym powinenienem odbyć stosunek seksualny czy się zoonanizować? Nie onanizuje się już jakieś 2 tygodnie ale nałóg nie daje za wygraną chciałem wziąść odwyk od porno nikt z mojego rodzeństwa tego nie robi jest to dla mnie bardzo wstydliwe i chciałbym się tego pozbyć ale ciągły wzód przez cały dzień ,i problemy z oddawaniem moczu(przerywane sikanie) nie dają mi spokoju .Niewiem czy to problem pornografi czy masturbacji

Być może Pana problem ma podłoże zarówno psychologiczne (nawykowa masturbacja), jak i fizjologiczny (priapizm). Polecam zgłosić się do lekarza specjalisty, który pomoże Panu zniwelować problem ciągłej erekcji, a w dalszej kolejności podjąć współpracę z psychologiem bądź psychologiem-seksuologiem, który pomoże Panu w nabyciu umiejętności kontroli impulsów. Powodzenia!