Problemy z seksem a oglądanie pornografii

Witam mam na imię Daniel mam 32 lata i mam pytanie ostatnio byłem z kobieta i mieliśmy uprawiać sex ,ale nic z tego nie wyszto były pieszczoty itd .A jeśli oglądam film lub chcę się masturbować to nie ma żadnego problemu,tak samo rano jak wstaje zawsze mam zwód. Czy może mieć to związek że za bardzo przyzwyczaiłem się do pornografi a w rzeczywistości po prostu nie mogę się skupić

Dzień dobry!

Tak, problemy z erekcją podczas zbliżeń mogą mieć związek z nawykami masturbacyjnymi i nadużywaniem pornografii, szczególnie jeśli mają one charakter uzależnienia, zachowań kompulsywnych itp.

Pozdrawiam!

Polecam terapię partnerską u seksuologa-psychologa. Będziecie mogli nauczyć się od siebie nawzajem o swoich potrzebach i sposobach zaspokojenia. Niestety oglądanie porno często prowadzi do takich objawów zwłaszcza gdy filmy stają się coraz ostrzejsze.
Pozdrawiam.