Przyjaźń męża z koleżanką z pracy

mój mąż i ja od pewnego czasu przechodzimy trudny czas. często się kłócimy. niestety pracujemy razem. mąż ma w pracy koleżankę z którą jest mocno zżyty.opowiada jej wszystko, wszystkie detale. jest to wredne z jego strony bo akceptuje tą relacje, pozwalam na wyjscia z kolezanka na piwo sam na sam. kiedys wspolnie zapraszalismy sie na wyjścia. teraz kolezanka ma do mnie duzy dystans. jest to dla mnie przykre i utrudnia pracę. rozumiem ze kazdy musi sie wyzalic ale czy akurat w pracy

Proponuję w tej sytuacji namówić męża na terapię małżeństw - wydaje się, ze bez bezstronnej, obiektywnej osoby trzeciej (nie koleżanki z pracy, bo u niej -jak widać - obiektywność zawodzi) trudno wam będzie się porozumieć. Pozdrawiam.

Dzień dobry, relacje z innymi ludźmi są dla nas bardzo ważne i warto je utrzymywać, rozumiem jednak, że pani czuje się pomijana, i być może inna osoba jest pod pewnymi względami bliżej męża niż pani. Zachęcam do otwartej, szczerej rozmowy z mężem na temat pani uczuć. Pomocne mogą się również okazać wizyty u terapeuty zajmującego się terapią par. Pozdrawiam.