Zmiana zachowania u męża po zmianie pracy

witam mąż zaczoł nową prace którą lubi po upadku własnej jakiś czas niepracował ,zmienili mu h pracy że wogule się niewidywaliśmy zaczoł dziwnie sie zachowywac nerwowośc brak checi do niczego każdączynność uważał za problem dotego d ługi których niechciał spłacić zemną tylko sam ,zaczełam naciskac by zmienił prace lecz niechce jest tam kobieta którą broni jak powiedziałam żę możę mnie zdradza zaprzeczył i po 2 tyg cieżkich oddechów zimnych ptów nerowych snów chce zostac sam zdrada ?depresj

Wyjaśnienie tego, co Pani czuje w tej sytuacji, rozmowa, wyraźne postawienie granic - powinno pomóc wyklarować sytuacje. Warto także, by zastanowiła się Pani, czego by Pani chciała, gdyby maż deklarował chęć rozstania? Czy jest Pani w stanie wybaczyć zdradę? Chce pracować nad poprawa relacji małżeńskiej czy raczej nad "godnym" rozstaniem?
Zawsze też mogą Państwo skorzystać z pomocy specjalisty- psychologa zajmującego się terapia par i małżeństw.