Zakochanie męża w młodszej koleżance z pracy

Witam.Mam taki taki problem,mój mąż (jak to on mówi)jest zakochany w koleżance z pracy.Do tej pory byliśmy przykładnym małżeństwem,jesteśmy po ślubie 18lat(on teraz ma ponad 39lat)To jego kochanie trwa od lipca tego roku ja wiem od pażdziernika-sam się przyznał.Powiedział mi,że potrzebuje czasu,ale na razie to on nie chce zakończyć tego.Ona ma zaledwie 23lata i jak twierdzi(tak mówią koledzy z pracy)ona go tak kocha,że żyć bez niego nie może I jak mam to wszystko rozumieć.Proszę o poradę

Proszę to zrozumieć dosłownie. Mąż zdradza panią z młodszą kobietą i nie zamierza tego zmienić. Pytanie do pani - czy umie pani z tym żyć.