Uczucie męża do innej kobiety

mój mąż dziś oznajmił mi że zakochał się w innej Równocześnie zapewnia mnie żę pragnie uprawiać ze mną seks i dalej mnie kocha Ta druga kobieta jest starsza od niego 10 lat Nie wie o niej nic prócz tego że miała 2 mężów i teraz też ma męża Ona wypytała go o wszystko o stan majątku o córkę o długość przyrodzenia nawet chciała aby ją zabrał do domu Ona nie powiedziała gdzie mieszka gdzie pracuje Po trzech spotkaniach przestała się odzywać do niego a on zakochany nie uprawił seksu Co mam robić

Temat jest wysoce złożony. Nie wiem na przykład na czym opieracie swój związek oraz jakie macie oczekiwania wobec siebie. Proponuję udać się razem na pełną konsultację psychologiczną.

Witam,
warto porozmawiać z mężem, rozumiem, że ta sytuacja mogła Panią bardzo zaskoczyć. Proszę zastanowić się także nad swoimi trudnościami i oczekiwaniami, nad swoimi uczuciami związanymi z tą sytuacją. Warto pozwolić sobie na szczerą rozmowę. Być może to bardzo chwilowe zauroczenie u męża, jednak bardzo zalecałabym szczerą rozmowę. Pozdrawiam.

Witam Panią,
Rozumiem, że te wszystkie informacje spadły nagle na Panią i są wielkim zaskoczeniem. Na tym etapie proponuje nie robić nic i poczekać aż wróci Pani do sytuacji kiedy będzie Pani w stanie podejmować racjonalne decyzje. Rozwiązań jest kilka warto jednak żeby zastanowiła się Pani nad swoimi oczekiwaniami co do małżeństwa. Jednym z rozwiązań jest psychoterapia.
Serdecznie pozdrawiam, Dorota Szykulska - Paprocka

Witaj!

To zauroczenie męża może z czasem przeminąć, ale w pani może pozostać żal i dlatego warto udać się po poradę lub na terapię par to psychologa. przedtem poważnie porozmawiać z mężem na temat waszego związku. Pozdrawiam

Zachęcam do spotkania z psychologiem, psychoterapeutą zajmującym się terapią par i małżeństw.
Warto, żeby mąż wziął odpowiedzialność za to, co robi, a Pani by postawiła granice, jeśli coś jest nie w zgodzie z Pani wartościami.
Trudno jest dowiedzieć się o emocjonalnej zdradzie partnera. W takiej sytuacji potrzebna jest redefinicja związku, wartości, potrzeb, oczekiwań i granic obojga partnerów.
Warto także rozwiązać jasno i stanowczo tą sytuacje, bo bycie w roli zastępstwa (np w łóżku albo w życiu codziennym dotyczącym obowiązków domowych), podczas, gdy uczuciem i zaangażowaniem obdarzana jest inna kobieta może spowodować rosnąca w Pani frustrację, bezradność, obniżenie poczucia własnej wartości, bezpieczeństwa itp.