Jak ponownie wzbudzić uczucie męża?

kryzys wieku średniego u męża Mąż powiedział, że pił bo wypaliło się uczucie do mnie (tak po prostu) i ma wyrzuty sumienia. Próbujemy odbudować małżeństwo. Ale mąż nie dzieli się ze mną swoimi przemyśleniami, także z wizyt u psychologa. Jest jakby "zewnętrznie", miły i sympatyczny. Ustawił się jakby równolegle do mnie. Ja się miotam od "nie opuszczaj mnie" do "wyprowadź się". Czuję, że on mnie nie kocha. Obecnie mąż wychodzi z kryzysu, jest stabilny. Jak ponownie wzbudzić jego uczucie? renta11

Witam. Spokój, trzeba spokoju i cierpliwości. Jak będzie chciał to zwróci się z uzuciem do Pani a jak nie będzie chciał to choćby nie wiadomo co Pani robiła, nie zmieni uczuć drugiego człowieka, choć oczywiście takie zabiegi wzbudzenia uczuć są jak najbardziej wskazane.
Magdalena Brabec

Witam,
warto postarać się porozmawiać z mężem, powiedzieć także o swoich uczuciach. Może mogliby Państwo skorzystać ze wspólnej terapii, czy choćby konsultacji u terapeuty par. Zachęcam. Być może są sprawy, które powinni sobie Państwo wyjaśnić, ale także z całą pewnością Pani także ma prawo zadbać o siebie i o swój komfort w tym związku oczywiście przy uwzględnieniu potrzeb obojga Państwa.

Terapia par może okazać się skuteczna. W takich sytuacjach często więcej starań wywołuje odwrotny skutek oczekiwanego